Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Podívejte se na naše Zásady pro soubory cookie.
Rozumím
Perioperační sestry
Úsměv, bezpečí, kvalita, spolehlivost.
Logo - Brno
Logo - HK
Logo - ČAS
Perioperacni-sestry.cz

COS Kyjov

Oddělení COS a CS je samostatné oddělení Nemocnice Kyjov.

Provoz v nových moderních prostorách COS byl zahájen v roce 2000. Nacházejí se zde čtyři operační sály. Účelem COS je zajistit základní, specializovanou, diagnostickou a léčebnou operativu pro obory ortopedie, chirurgie a urologie v souladu se zákony o zdravotní péči pro pacienty Nemocnice Kyjov.

Na COS pracuje kromě lékařů výše uvedených oddělení 16 všeobecných sester s odbornou způsobilostí v oboru perioperační péče, 6 sanitářů.

Za rok provedeme cca 4500 operačních výkonů.

V čele stojí vedoucí lékař a vrchní sestra.

COS patří k nejmodernějším oddělením v nemocnici. Díky tomu je možno provádět i ty nejnáročnější operace v dokonale aseptickém prostředí s moderní technikou.

Zaměstnanci CS pracují v jednosměnném provozu s postupným nástupem. Pracuje zde staniční sestra, 4 všeobecné sestry a 5 sanitářek. Ročně se na oddělení zpracuje asi 140 000 sterilních produktů, z toho asi 22 000 kontejnerů. Oddělení připravuje sterilní materiál také pro 20 externích objednavatelů.

Fotogalerie

Ing. Jaroslava Jedličková, MBA
Vrchní sestra
COSI FN Brno

Tel.: +420 532 232 981
Mgr. Jana Wischová, Ph. D.
Univerzita Pardubice, Viceprezidentka
EORNA
Tel.: +420 466 037 808
TOPlist